System monitorigu GPS

Jeżeli szukasz taniego i dobrego monitoringu GPS do swoich pojazdów, zapoznaj się z naszą ofertą. 
Monitoring GPS pojazdów, naczepy lub przyczepy (30 dni pracy bez zasilania), zdalny odczyt tachografu, bezprzewodowa kontrola temperatury np. w chłodniach, system rozpoznawania kierowcy do uruchomienia pojazdu i inne zabezpieczenia antyktadzieżowe. GPS w rolnictwie, branży budowlanej i wiele innych rozwiązań.

Monitoring GPS to dostęp do technologii umożliwiającej nie tylko śledzenie trasy pojazdu, ale również wielu funkcji i statystyk pojazdu.


Korzystając z systemu monitoringu pojazdów koszty utrzymania floty maleją nawet o 30%, a wynika to z tego, że z przed ekranu komputera w pracy czy w domu masz dostęp do szczegółowych informacji takich jak:
 
  • - trasa pojazdu,
  • - miejsca i liczba postojów,
  • - stan licznika,
  • - poziom paliwa i miejsce tankowania,
  • - praca silnika (obroty).

Dzięki takim informacjom bedziesz zawsze wiedział, gdzie aktualnie znajduje się pojazd, unikniesz nieautoryzowanych przebiegów, zwiększysz wydajność pracy, poprawisz terminowość, a co za tym idzie będziesz bardziej konkurencyjny. Ponadto zwiększysz bezpieczeństwo kierowców, pojazdów i przewożonych ładunków. Zredukujesz też czas zarządzania flotą i sprawnie rozliczysz się z kierowcami.

Instalując Monitoring GPS zyskujesz wiele korzyści niewielkim kosztem - sprawdź cennik.